Замовити дзвінок

0 товарів, на суму 0 грн

Корзина пуста

двотижневі

Активні фільтри

Ціна:

Назначення лінз

Режим заміни лінз

Метеріал

Контактні лінзи для очей, які замінюються двічі на місяць, – зручний вибір для людей, які страждають короткозорістю та далекозорістю. Здатність пропускати кисень разом із достатнім вмістом води дозволяють носити їх і вдень, і вночі протягом тижня, не знімаючи. Серед двотижневих контактних лінз розрізняють класичині, торичні та мультифокальні. 

Основні особливості двотижневих лінз

Не потребують механічного очищення. За 14 днів на поверхні силікон-гідрогелю збирається набагато менше шкідливих мікробів, білків і ліпідів, ніж за місяць чи три місяці. Із двотижневими лінзами ви заощадите значну суму грошей: не буде потреби купувати апарат ультразвукового очищення. 
Зручні для повсякденного життя і довгострокових поїздок. Двотижневі лінзи «дихаючі» й не примхливі в догляді. 
Підходять для пролонгованого використання. Якщо ви збираєтесь у відрядження, на відпочинок чи цілодобову вечірку, ця властивість стане в нагоді. Можете носити двотижневі лінзи безперервно до 7 днів, не турбуючись про здоров’я очей. 

Як доглядати за двотижневими лінзами 

Вам достатньо лише купити відповідний розчин для м’яких контактних лінз, контейнер та пінцет. 
Замінюйте всі аксесуари для лінз не рідше, ніж раз на місяць. Краще дотримуватися правила: нові лінзи – нові аксесуари (контейнер та пінцет). 
Перед тим як надягти чи зняти лінзи, ретельно вимийте руки, адже шкідливі бактерії можуть зіпсувати силікон-гідрогель. 
Зберігайте вироби в контейнері, заповненому розчином на дві третини. 
Віддавайте перевагу окулярам на періоди захворювань. Після одужання користуйтеся новими лінзами, попередні можуть викликати запалення очей, оскільки на поверхні могли залишитися збудники хвороби. 
Замінюйте розчин як можна частіше, краще – щодня. 
Носіть лінзи не довше 2 тижнів у звичайному режимі та не довше 1 тижня в пролонгованому. 

Як обрати контактні лінзи 


Спочатку завітайте до свого офтальмолога й проведіть повну діагностику зору. Далі отримайте рецепт і готуйтесь купити двотижневі контактні лінзи. Для зручності,  можна замовити онлайн двотижневі лінзи для очей в інтернет-магазині LuxLinza. У каталозі представлені товари Johnson&Johnson, Alcon, Cooper Vision, Bausch & Lomb та інших відомих виробників.  Ціна на двотижневі контактні лінзи доступна, і буде залежати від виробника та кулькості лінз в упаковці.
Двотижневі лінзи – зручний варіант і для початківців, і для тих, хто вже давно надає перевагу компактним засобам корекції зору. 

Бренди