Замовити дзвінок

0 товарів, на суму 0 грн

Корзина пуста

У грудні 2018 знижка на лінзи Johnson & Johnson + 2 лінзи Vetana Solente в подарунок!

22.11.2018

Відомий бренд Johnson & Johnson запустив всеукраїнську акцію до кінця грудня 2018 року: при покупці однієї упаковки лінз, друга буде з 50% знижкою! В акції беруть участь:
 
  • одноденні гідрогелеві лінзи «1 Day Acuvue Moist»; (60 лінз за 885 грн, 1180грн.)
  • силікон-гідргелевие одноденні лінзи «Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe»; (60 лінз за 1148 грн., 1530 грн)
  • одноденні силікон-гідргелевие преміум-лінзи «1 Day Acuvue Tru Eye»; (60 лінз за 1043 грн., 1390 грн.)
  • силікон-гідрогелеві двотижневі лінзи «Acuvue Oasys with Hydraclear»; (12 лінз за 855 грн., 1140 грн.)
  • двотижневі торичні лінзи «Acuvue Oasys for astigmatism». (12 лінз за 900 грн., 1200 грн.)
З вище перерахованими товарами ознайомтеся ТУТ
 
Кому підійдуть лінзи?
 
Лінзи Johnson & Johnson відрізняються від інших лінз впровадженням спеціального запатентованого зволожувача в матеріал лінз, який моделює людську сльозу. Тому всім, хто відчуває сухість очей, подразнення, втому, «пісок», почуття сонливості від лінз та інші дискомфортні фактори, дані лінзи будуть вирішенням цих проблем!
 
Але це ще не все. Інтернет-магазин Luxlinza вирішив зробити умови акції ще більш вигідними для своїх покупців. Звернувшись сюди для покупки акційних контактних лінз Johnson & Johnson, ви отримаєте в подарунок ще дві двотижневі гідрогелеві лінзи Vetana!
 
В результаті, покупка в інтернет-магазині Luxlinza - найбільш вигідне рішення, так як крім акції від компанії Johnson & Johnson, ви зможете скористатися акцією від самого інтернет-магазину. Контактні лінзи Vetana Solente -гість на українському ринку оптики з липня 2018 року, їх якість вже стала причиною того, що у них з'явилося безліч фанатів. Ви зможете переконатися в цьому, коли отримаєте їх в подарунок!
 
Бренди