Замовити дзвінок

0 товарів, на суму 0 грн

Корзина пуста

Одноденні контактні лінзи Solente Darena - комфорт за мінімальною ціною

06.12.2018

Одноденні лінзи - по праву найбільш зручний і безпечний тип контактної корекції. Однак, існує думка, що дозволити їх собі може не кожен - зазвичай вони дорогі.
Так було до того, як з'явилися контактні лінзи Darena від досить нової, але вже відомої на українському ринку торгової марки Solente. У магазині Luxlinza діє знижка 50% на дану пропозицію, завдяки чому ви зможете купити такі лінзи всього за 360 гривень за 30 лінз. Цього буде достатньо більш ніж на два тижні щоденного носіння - упаковки вистачить на те, щоб надіти оптику 15 разів.
Крім того, одноденні лінзи будуть вигідним рішенням тому, що:
Вам не доведеться купувати контейнер і розчин для лінз.
• Найчастіше одноденні контактні лінзи використовуються зрідка, коли очкова корекція носиться на постійній основі, а лінзи потрібні для окремих випадків.
• Мінімальні ризики для очей - кожен раз буде використовуватися нова стерильна пара.
• Одноденні засоби корекції мінімально відчуваються на очах завдяки особливостям матеріалу, з якого їх виготовляють.
• Ви можете носити пару таких лінз з собою, при чому засіб корекції залишатиметься стерильним, і ви зможете надіти його в будь-який момент при виникненні такої необхідності.
В результаті, якщо врахувати акцію в магазині Люкслінза, одна контактна лінза https://luxlinza.ua/uk/odnodnevnie-linzi-solente-darena/ обійдеться вам всього в 12 гривень, а пара - 24 гривні. Це можна зрозуміти, якщо просто поділити 360 гривень - вартість пачки - на 30 - кількість лінз в упаковці.
Одноденні контактні лінзи Solente Darena - то, що допоможе вам комфортно бачити в будь-яких життєвих ситуаціях без зайвих грошових витрат!

 
Бренди