Замовити дзвінок

0 товарів, на суму 0 грн

Корзина пуста

Мы раді представити Вам новинки цієї осені!

16.10.2014

Дорогі друзі, ми раді представити Вам новинки цієї осені від компаній Alcon і Bausch & Lomb.

Новинка від виробника Bausch & Lomb - це мультифокальні контактні лінзи Pure Vision 2 Multifocal, які призначені для корекції пресбіопії. Термін планової заміни даних контактних лінз становить 1 місяць при режимі денного носіння. Purevision 2 Multifocal виготовлені з сучасного матеріалу силікон-гідрогель, який забезпечує комфорт і здоров'я Ваших очей під час носіння контактних лінз. Так само за рахунок високої киснепроникності Purevision 2 Multifocal дають можливість іноді не знімати їх на ніч, але іноді перевіряти зір у офтальмолога.

Американська компанія Alcon порадувала нас відразу двома новинками. Це торичні і мультифокальні контактні лінзи Dailies Aqua.

Dailies Aqua Toric - це особливі одноденні контактні лінзи, які призначені для людей з астигматизмом. Діни лінзи забезпечать Вашим очам комфорт і досконалий зір. Лінзи включають в себе зволожуючі агенти, які забезпечать комфорт при носінні лінз упродовж дня. За комфорт під час одягання контактних лінз відповідає обволікаючий зволожуючий агент, тим часом як змочувальний агент зволожує лінзу на весь день і не допускає пересихання. Так само Dailies Aqua Toric є єдиними торичними лінзами, в яких міститься зволожувальний агент, що виділяється при морганні.

Так само в сімействі Dailies Aqua з'явилися і мультифокальні лінзи Dailies Aqua Multifocal. Це одноденні мультифокальні контактні лінзи, що забезпечують чіткий зір і комфорт, завдяки своїй інноваційній технології. Лінзи містять у собі зволожувальні агенти, які містяться в блістері і забезпечують комфорт під час одягання лінзи. Зволожуючий агент зволожує контактну лінзу при кожному морганні. І третій агент, який здатний зберегти вологу в контактній лінзі на весь день.

Одноденні лінзи відмінно підходять для людей з активним способом життя, тим, хто постійно знаходиться в русі або займається спортом чи подорожує.

Новинки від виробника Alcon порадують людей з активним способом життя, хто постійно знаходиться в русі або займається спортом чи подорожує. А новинка компанії Bausch & Lomb порадує людей, які носять контактні лінзи тривалий час упродовж дня.

Бажаємо Вам насолоджуватися досконалим зором разом з нашим інтернет-магазином.

Приємних покупок!

 
Бренди