Замовити дзвінок

0 товарів, на суму 0 грн

Корзина пуста

Лінзи для очей

20.05.2016

Ми багато разів писали про контактні лінзи для очей різних видів. Але, все таки, давайте заглибимося трохи в історію і дізнаємося, які ж були найперші лінзи, в якому столітті їх ввели на ринок продажів і як вони взагалі виглядали.

Перша згадка про засоби коригування зору було ще в 15 столітті. Тоді ще не було самого поняття «контактні лінзи», тоді це називалося широким поняттям «очна оптика».

Через деякий час, в 1888 році, німецький офтальмолог придумав річ, яка допомогла людям з вадами зору носити не тільки окуляри, але і лінзи. Це була склеріческая контактна лінза. Найцікавіше, що вона мала вигляд черепашки і була коричневого скляного кольору. Такого роду контактна лінза була просто порятунком для більшості носіїв очок, цю лінзу можна було носити тільки по кілька годин на день. Такий винахід ще було не до кінця розроблено, воно було не вдосконалено, як зараз. Взагалі складно собі уявити найпершу контактну лінзу, для порівняння, зараз у продажу вже є навіть контактні лінзи з діамантами. Через стільки часу методика розробки лінз не стояла на місці. Результат цього ми з Вами можемо бачити в магазинах і сайтах оптики.

Абсолютно всі контактні лінзи до 1930 року виготовлялися зі скла. Такий метод виготовлення був до винаходу пластика. Вже починаючи з середини 50 - х років Kevin Touhy запатентовану власний винахід - контактні лінзи для очей мул пластика. Але найбільшим проривом в області розвитку лінз став 1959 рік. Саме тоді чеський хімік Otto Wichterle удосконалив попередній вигляд контактних лінз. Зробив він це завдяки нововинайденого матеріалу - гідрооксіетілметакрілат. Це був колосальний успіх. З того дня контактні лінзи стали виглядати так, як ми звикли їх бачити і носити. Сам же винахідник продав патент на виготовлення і продаж такого роду лінз компанії Bausch and Lomb, відому нам і зараз.

Після цього, починаючи з кінця 70 - х років офтальмологічні компанії почали виробляти і розробляти самі унікальні, звичайні і чутливі, м'які і жорсткі, одноденні і лінзи тривалого носіння, з діоптріями і для корекція кольору очей.

Зараз наука і офтальмологія теж не стоїть на місці. Цікаво, чому ж нас вони порадують ще? Як можна буде ще більше вдосконалити контактні лінзи, якщо і так нинішнього споживача і так здивувати вже складно. Будемо з нетерпінням чекати новинок.

А якщо Вас зацікавили контактні лінзи для очей, Ви можете їх придбати на сайті «Люкс Лінза». Великий асортимент продукції і відмінна якість продукції ми Вам гарантуємо.

 
Бренди